sobota, 18 lutego 2012

Manhattan antybakteryjny puder w kamieniu-recenzja

 Cześć ;). Na wstępie zacznę od podziękowań za wszystkie komentarze,odwiedziny,obserwatorów,dziękuję Wam ;*. Liczba obserwatorów zbliża się do 100,więc muszę pomyśleć o małym rozdaniu...Jutro moja siostra obchodzi swoje 18 urodziny! Jak to szybko minęło,ciężko mi w to uwierzyć!. Wedle obietnic przedstawiam Wam recenzję pudru z firmy Manhattan.


Jest to puder,który najczęściej używam..Nie mam zbytnio z pudrami obeznania,ale postaram się jak dogłębniej ocenić ten kosmetyk.

Według producenta puder polecany jest  do cery świecącej, zanieczyszczonej lub mieszanej.Moja skóra się nie świeci,więc ciężko ocenić mi efekt matowienia ,ale według mojej siostry puder matowi spokojnie na kilka godzin(ok.8),czyli produkt dostaje mały plus.Kolejny plus to niewątpliwie solidne opakowanie i gąbeczka dołączona do kosmetyku,która jest naprawdę dobra i niewątpliwie ułatwia aplikację.

Moja skóra jest blada,używam odcienia 77 natural,który idealnie wtapia się w skórę,dzięki czemu unikamy efektu maski.Produkt bardzo dobrze kryje,nie ściera się.Nie podkreśla suchych skórek.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.Myślę,że to niezbędnik w kosmetyczce przede wszystkim nastolatki,ponieważ jest antybakteryjny,a w czasie dojrzewania nie trudno o małe " niespodzianki" na twarzy.

                                                                                     Produkt przebadany dermatologicznie.
                                                                                            Cena: ok.20 zł
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...